RKATSITELI 2019

 

Ркацители 2019

Белое сухое Ркацители — вино и для каждого дня и для праздников. Легкая кислинка, цветочные, фруктовые, медовые и пряные ноты в букете, минеральность и приятная терпкость отличают вино из этого старинного грузинского сорта винограда. Который в каждом регионе, в данном случае на уникальном участке известняковых почв Николаевской области Украины, играет своими индивидуальными чертами характера!

 

Цена 200 грн/бут.

 

Белое вино

 

Перейти к полной Карте вин

Вернуться к странице Мои вина

 

 

 

 

 

Комментарий для RKATSITELI 2019

 1. avatar Микола говорит:

  Брав пару пляшок на пробу щоб на практиці впевнитись у якості методів виноробства пана Заїки. Сиджу тепер жадібно вивчаю сайт, щоб застосувати знання на практиці. Бо вино дійсно чудове, і мені хотілося б хоч трохи наблизитись до такого рівня якості у власному виробництві.
  Сам продукт мене приємно здивував вже на стадії анбоксінга. Обережно закоркована пляшка з термоусадкою, красива етикетка. Дуже сподобалася ця увага до деталей.
  Розлили вино по бокалах і миттєво відчули насичений неповторний аромат літа, який одразу дав надію на не менш класний смак. Смак виявився чудовий, дуже насичений фруктами та квітами. До речі кислинка і справді явно виражена. Хоч я і не шанувальник кисленького, але пляшка мелькнула дуже швидко 🙂
  Дякую, пане Ігор, за вино та за освіту яку ви несете в народ.
  ps: пляшка мерло чекає свого часу 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *